Golden Shoes
Metai
2015
Trukmė
1h. 29min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Lance Kawas
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Auksiniai Bateliai (2015)

Golden Shoes

Pradinukas Kristianas tiesiog pamišęs dėl futbolo – jis svajoja tapti pasauline žvaigžde, deja, kol kas mušti įvarčius sekasi ne per geriausiai. Labiausiai vaikui trūksta tėčio, apie kurį žinių iš karo zonų kol kas nėra. Netrukus ir mama papuola į avariją, jos būklė kritinė. Berniukas nusprendžia žaisti futbolą kuo geriau, kad pamatęs, kaip puikiai jam sekasi, pagaliau sugrįžtų tėtis. Kristianas gauna stebuklingus auksinius futbolo batelius ir sektis jam ima tiesiog pasakiškai. Jo pastangas pastebi net Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas, tik ar ši sėkmė padės surasti išsvajotą tėtį?

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 04d. šeštadienis
13:05

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt