The Space Between the Lines
Metai
2019
Trukmė
2h. 2min.
ilgas
Režisierius
Vanessa Jopp
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Tarp Eilučių (2019)

The Space Between the Lines

Emi Rotner nori atsisakyti laikraščio prenumeratos, tačiau jai padarius rašybos klaidą el. laiškas nukeliauja į Leo Leiko pašto dėžutę. Taip prasideda ilgas bendravimas internetu.

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 11d. antradienis
21:00
Birželis 08d. šeštadienis
01:00
Birželis 02d. sekmadienis
23:10
Gegužė 28d. antradienis
23:00
Gegužė 25d. šeštadienis
21:00

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt