De Groeten Van Mike!
Metai
2012
Trukmė
1h. 35min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Maria Peters
Aktoriai
Šalis
Netherlands

Linkėjimai Nuo Maiko (2012)

De Groeten Van Mike!

Leukemija sergantis dešimtmetis Maikas daug mėnesių praleido ligoninėje. Kai jo sveikata pagerėja ir gydytojai jau gali jį išrašyti, motina sūnaus pasiimti neatvyksta. Ligoninės vadovai ir socialinės tarnybos svarsto vaiką apgyvendinti laikinoje šeimoje. Tačiau berniukas nori grįžti namo. Kartu su neįgaliu palatos draugu Vincentu, kuris gali judėti tik vežimėlyje, Maikas sugalvoja įžūlų planą, kuris, jo nuomone, padės jam įgyvendinti savo svajonę... Apdovanotas Talino tarptautiniame kino festivalyje "Baltosios naktys" kaip geriausias filmas vaikams. Pelnė specialius Nyderlandų kino apdovanojimus.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Nuotykių, Šeimai

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt