Sune - Uppdrag: Midsommar
Metai
2020
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Erland Beskow
Aktoriai
Šalis
Sweden

Sunės Vidurvasario Misija (2020)

Sune - Uppdrag: Midsommar

Andersonų ir Blikstų šeimos vyksta į tetos Huldos namus švęsti Vasarvidžio šventės su visomis tradicijomis. Bet prieš pat kelionę Sofi išsiskiria su Sune! Berniukas nepaprastai išgyvena netektį. Sunė nusprendžia susigrąžinti Sofi romantiškai švęsdamas su ja vidurvasario šventę – taip, kaip prieš dvidešimt metų ją šventė mama su tėčiu. Netrukus paaiškėja, kad tik Sunei atrodo, kad viskas puiku, ne visi mano taip, kaip jis...

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 06d. pirmadienis
04:30
Gegužė 05d. sekmadienis
14:30

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt