Around The World In 80 Days
Metai
2004
Trukmė
2h. 0min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Frank Coraci
Aktoriai
Šalis
Germany

Aplink Pasaulį Per 80 Dienų (2004)

Around The World In 80 Days

Phileas Fogg, ekscentriškas išradėjas iš Londono, ką tik atrado skraidymo iš lėktuvo, elektros ir net pačiūžų paslaptis, tačiau Viktorijos laikų visuomenė priima jį už beprotį. Norėdamas, kad būtų rimtai žiūrima, Foggas iššūkis matomam Karališkosios mokslų akademijos vadovui lordui Kelvinui su neįtikėtinu azartu: jis tvirtina, kad sugebės aplenkti Žemės rutulį per mažiau nei 80 dienų. Laidotas savo nuotykių ieškančio prancūzų menininko „Passepartout“ ir „Monique“, Foggas pradeda pašėlusias lenktynes visame pasaulyje, kuris nuves juos sausuma, jūra ir oru į egzotiškiausias pasaulio vietas.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Nuotykių, Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt