Titane
Metai
2021
Trukmė
1h. 48min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Julia Ducournau
Aktoriai
Šalis
Belgium
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Titane (2021)

Originalus pavadinimas: Titane

Po eilės neišaiškintų nusikaltimų, tėvas suranda savo sūnų, kuris dingo prieš dešimt metų. Titanas - mechaniškai tvirtas metalas, atsparus karščiui ir korozijai, bei tempimams.

Apdovanojimai
nominuotas 1 BAFTA apdovanojimas28 laimėjimai & 113 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Gegužė 24d. penktadienis
06:00
Parodytas
Gegužė 14d. antradienis
19:30
Gegužė 08d. trečiadienis
06:00
Balandis 25d. ketvirtadienis
16:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt