Jason Bourne
Metai
2016
Trukmė
2h. 3min.
ilgas
Režisierius
Paul Greengrass
Aktoriai
Šalis
United Kingdom
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Džeisonas Bornas (2016)

Jason Bourne

Kadaise padėjusi Bornui (Matt Damon), buvusi CŽV agentė Nicky Parson (Julia Stiles) dingo be žinios, o dabar dirba informatore ir ruošiasi atskleisti slapčiausias CŽV operacijas. Nicky įsilaužia į CŽV duomenų bazę ir parsisiunčia visą informaciją apie slaptąsias CŽV operacijas, įskaitant ir "Treadstone", už kurią yra atsakingas Bornas. CŽV agentė Heather Lee (Alicia Viaknder) atskleidžia įsilaužimą ir praneša apie jį direktoriui Robert Dewey (Tommy Lee Jones) – "Juodųjų operacijų" sumanytojui.

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 20 nominacijos

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Liepa 16d. antradienis
20:00
Parodytas
Liepa 04d. ketvirtadienis
18:00
Birželis 19d. trečiadienis
17:30

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt