Christmas Cupid
Metai
2018
Trukmė
1h. 20min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Michael D. Sellers
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Kalėdų Amūras (2018)

Christmas Cupid

Holly, mažo koledžo profesorė, ilgą laiką ieškojo netinkamo vaikino. Savo gyvenime ji nemažai nuveikė, tačiau jaunesniajai seseriai paskelbus, kad ji nėščia, Holė nusprendžia, kad pasistengs susitikti su ponu Teisiu. Tuo tarpu Davidas, kitas profesorius, yra vienišas tėvas, labai protingas ir malonus, bet ne toks, į kurį Holė atkreipia dėmesį, kai jiedu paskiriami planuoti Kalėdų šventę. Geriausios draugės reikalavimu Holly užsiregistruoja pažinčių svetainėje „Cupid’s Arrow“, kur susipažįsta su mokyklos ką tik pasamdytu advokatu Joshu. Iš pažiūros jis yra viskas, ko ji nori, bet turi mažai ką pasakyti, išskyrus savo darbą ir gerą išvaizdą. Joshas ir Davidas buvo kambario draugai koledže, todėl Joshas įdarbina Davidą rašyti poetines žinutes, siekdamas patraukti Holly.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, TV Filmas

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt