Christmas In Washington
Metai
2021
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Adrian Langley
Aktoriai
Šalis
Canada

Filmas: Kalėdos Vašingtone (2021)

Christmas In Washington

Artėjančios Kalėdos reiškia tik vieną, kad Emilė, kaip ir kasmet, privalo papuošti Belmarijos ambasadą Vašingtone. Metai iš metų mergina rūpinasi šventinėmis dekoracijomis ir labai sutrinka, kai naujai paskirtas ambasadorius anuliuoja visą papuošimams skirtą biudžetą. Juk specialus labdaros pokylis, kurio globėja yra pati Belmarijos karalienė Teresė, negali vykti pilkoje ir niūrioje ambasados salėje. Kalėdų puošmenos įkvepia puikią nuotaiką ir skatina gausiai aukoti! Ar Emilė įtikins ambasadorių, kad dekoracijos vaidina svarbų vaidmenį per Kalėdas? O gal vyriškio širdį suminkštins Kalėdų spindesio trokštanti dukrelė?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Komedija, Romantinis, Šeimai, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt