Winnetou & Old Shatterhand
Metai
2016
Trukmė
1h. 57min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Philipp Stölzl
Aktoriai
Šalis
Germany

Vinetu. Naujasis Pasaulis (2016)

Winnetou & Old Shatterhand

Pirmoje dalyje „Naujas pasaulis“ pasakojama, kaip jaunas vokiečių inžinierius Karlas May atvyksta į Ameriką ir pradeda dirbti geležinkelio įmonėje laukiniuose vakaruose. Dramatiškomis aplinkybėmis jis susipažįsta su apačių vadu Winnetou ir susidraugauja su juo bei jo gentimi. Apačai jai suteikė pavadinimą Old Shatterhand. Kartu jie dabar kovoja su nesąžiningais geležinkelio įmonės pakalikai, kurie nori nutiesti maršrutą per Indijos sritį.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Vesternas, Nuotykių, TV Filmas

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt