Room 203
Metai
2022
Trukmė
1h. 44min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ben Jagger
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: 203 Kambarys (2022)

Room 203

Dvi geriausios draugės nutaria drauge išsinuomoti butą. Pirmakursė žurnalistika studijuojanti Kimė ir aktorės karjeros siekianti, vakarėlių puošmena Izė randa puikų pasiūlymą. Po motinos mirties niekaip neatsigaunanti Izė randa skelbimą apie sename name nuomojamą 203 numeriu pažymėtą kambarį. Šio kambario interjeras kelia keistus jausmus, o žiojinti skylė sienos viduryje glumina. Netrukus bute gyvenančios šmėklos ir praeities vaiduokliai pradeda krėsti niekšybes. Merginos patikrina būsto istoriją internete ir atranda šokiruojančius faktus. Daugybė dingusių žmonių, senovinis prakeiksmas ir žmogžudystė – tai tik dalelė siaubingų detalių, kurios sukrenta į košmarišką dėlionę. Ar skylė sienoje – kelias į anapus esantį pasaulį?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Siaubo, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt