The Company You Keep
Metai
2012
Trukmė
2h. 5min.
ilgas
Režisierius
Robert Redford
Aktoriai
Šalis
USA, Canada
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Tavo kompanija (2012)

The Company You Keep

2012 m. Kanada. Trileris, Drama
Rež. Robert Redford. Vaid.: Robert Redford, Shia LaBeouf, Julie Christie, Susan Sarandon, Nick Nolte ir kiti.

Po kelių metų slapstymosi, buvęs slaptas kovotojas Nick Sloan, dar žinomas kaip Jim Grant, sužino apie savo tėvynainio sulaikymą dėl 1970 m. banko apiplėšimo, kuris tapo mirtinu. Nick yra kalinamas kaip bendrininkas. Tuo tarpu ambicingas jaunas reporteris Ben Shepard siekia sukurti apie tai straipsnį, kuris taip pat liečia Nick. Nick pradeda slapstytis, palikdamas savo dukterį saugioje vietoje. Kai jo dukra yra saugi, Nick bando aplenkti FTB su viltimi, kad kada nors pavyks išteisinti save. Shepard ir toliau tiria šią bylą ir atranda daugybę nesklandumų su praėjusių laikų nuostatomis, kol Nick taikosi su kito laikotarpio padariniais.

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 1 nominacija.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 11d. antradienis
11:00
Gegužė 21d. antradienis
15:35

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt