Cooking Up Love
Metai
2021
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Don McBrearty
Aktoriai
Šalis
Canada

Filmas: Meilės Padažas (2021)

Cooking Up Love

Zoja svajoja, kad greitas maistas būtų ne tik gardus, bet ir sveikas. Tačiau jos siūlymas pakeisti užkandinių tinklo naudojamą padažo receptą sveikesniu, lieka neišgirstas. Mergina rankų nenuleidžia. Ji nutaria dalyvauti televizijos projekte. Šio projekto metu Zoja išsinuomoja maisto furgoną ir pradeda prekiauti gardžiausiais sumuštiniais. Geriausius atsiliepimus gavusi maisto furgonų komanda išeis laimėtojais. Vienas iš konkurso teisėjų – greito maisto restoranų tinklo savininkas Kolinas, neabejotinai simpatizuoja Zojai. Bet kasdien vis labiau aiškėja, kad ne mergina domina verslininką, o jos slaptas padažo receptas. Ar Zojai pavyks išlaikyti sėkmę nešantį ingredientą? O gal pamatęs sveiko padažo sėkmę, jį savo tinkliniuose restoranuose pradės naudoti ir Kolinas?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Šeimai, TV Filmas, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt