Willkommen In Der Patchwork-Hölle
Metai
2016
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Oliver Schmitz
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Šeimos šventė (2016)

Willkommen In Der Patchwork-Hölle

Katrin gali tik pasvajoti apie laimingą šeimą. Naujai susidėsčiusi mozaika iš kelių likimo sujungtų šeimų – tikras nervų išbandymas. Kad nors kiek pagerintų nekokius santykius su keturiolikmete dukra Saskija, visus šeimos narius ji sukviečia į mergaitės konfirmacijos šventę. Bet Saskija neseniai išsikraustė pas tėvą ir jo naują šeimą, o Katrin naujojo partnerio sūnus apsigyveno pas juos. Berniukas netrunka suniokoti Saskijos kambarį ir Katrin gyvenimą. Neįmanoma net pagalvoti apie harmoningą kasdienį gyvenimą, o ką jau kalbėt apie ramią šeimos šventės idilę!

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Šeimai, Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt