Rocca Changes the World
Metai
2019
Trukmė
1h. 41min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Katja Benrath
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Roka Keičia Pasaulį (2019)

Rocca Changes the World

Roka - protinga ir drąsi 11 metų mergaitė, kuri gyvena neįprastą gyvenimą. Jos abu tėvai danguje: mama mirė gimdymo metu, o tėtis - astronautas, išvykęs į Tarptautinę kosminę stotį. Kartu su tėčiu užaugusi kosminėje stotyje, Rokai atėjo laikas pasilikti su močiute Hamburge. Čia ji pirmą kartą eina į visiems įprastą mokyklą, susiduria su patyčiomis, tačiau savo draugiškumu ir teisybės ieškojimu, Roka nori įrodyti ir mokytojams, ir savo klasės draugams, jog vaikai gali padaryti pasaulį geresniu. Roka taip pat turi keletą keistenybių, pavyzdžiui: draugą voveriuką vardu Kličko bei benamį draugą Kasparą, kurį visuomet palaiko ir padrąsina. Nors Rokos ir laukia daug klausimų naujame jos gyvenime, daug naujų patirčių ir nuotykių, tačiau už viską labiausiai Roka nori užkariauti močiutės širdį...

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Nuotykių, Komedija, Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt