On Her Majesty's Secret Service
Metai
1969
Trukmė
2h. 22min.
ilgas
Režisierius
Peter R. Hunt
Aktoriai
Šalis
United Kingdom
Amžiaus cenzas
N-7

Jos Didenybės Tarnyboje (1969)

On Her Majesty's Secret Service

Bondui įsakoma nebepersekioti savo seno priešo Blofeldo. Įpykęs Agentas 007 atiduoda savo leidimą žudyti ir vyksta į Portugaliją, kur dingo jo nekenčiamo piktadario pėdsakai. Čia jam pavyksta išgelbėti įtakingo nusikaltėlių sindikato boso Drako dukterį Treisi. Laimingas tėvelis pasiūlo gelbėtojui susigiminiuoti. Būsimas uošvis padeda Bondui rasti Šveicarijos kalnuose tvirtovę, iš kur Blofeldas grasina žmonijai. O Bondas bene pirmą kartą rimtai įsimyli ir netgi pasirenka šeimos gyvenimą. Bet laimingai tai baigtis negali: nuotaka per vestuves žūsta. Neįprastas siužeto posūkis su nelaiminga pabaiga tampa publikos kantrybės išbandymu. Seanas Connery pažadą ištesi. Prodiuseriams reikia skubiai ieškoti kito aktoriaus. Juo tampa George Lazenby. Ištikimi populiaraus Bondo gerbėjai negali priimti naujojo veido, pakeistas aktorius jiems kelia susierzinimą. Kūrėjai, suprasdami pavojų, mėgina keisti nusistovėjusius amplua. Džeimsas Bondas šiame filme tampa sentimentalus ir pažeidžiamas. Nuomonė, kad George Lazenby buvo pašalintas, klaidinga – jis pats atsisakė toliau vaidinti Agentą 007. Manė, kad Bondo nesėkmės sugriaus jam karjerą.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 4 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Nuotykių, Veiksmo, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt