The Man With The Golden Gun
Metai
1974
Trukmė
2h. 5min.
ilgas
Režisierius
Guy Hamilton
Aktoriai
Šalis
United Kingdom

Žmogus Su Auksiniu Pistoletu (1974)

The Man With The Golden Gun

Devintame bondiados filme slaptoji britų tarnyba gauna neįprastą siuntinį, kuriame guli auksinė kulka su lakonišku užrašu "007". Niekas neabejoja, kad tai įspėjimas Džeimsui Bondui. Ko gero, taip rafinuotai gali šantažuoti tik vienas žmogus pasaulyje – žudikas Skaramanga, šaudantis į savo aukas iš auksinio kolto. O kaip tik dabar Bondui patikėta ypatinga misija: jis turi surasti teroristų ginklą, naudojantį saulės energiją. Blogio įsikūnijimą Skaramangą suvaidino garsus vampyrų atlikėjas Christopheris Lee. Vėliau bondiados sėkmę lėmė būtent efektingi ir nevienaprasmiai blogiukų paveikslai. Šalia Pietų Tailando esanti sala, kur buvo filmuotas ,,Žmogus su auksiniu pistoletu", nuo 1975 metų vadinama Džeimso Bondo vardu. Šis filmas filmuotas ne tik Tailande, bet ir Kinijoje, Didžiojoje Britanijoje.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Nuotykių, Veiksmo, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt