Thunderball
Metai
1965
Trukmė
2h. 10min.
ilgas
Režisierius
Terence Young
Aktoriai
Šalis
United Kingdom
Amžiaus cenzas
N-7

Filmas: Kamuolinis žaibas (1965)

Thunderball

Jau iš pirmojo bondiados filmo žinoma teroristinė organizacija "Spektras" pagrobia britų bombonešį "Vulkanas" su branduolinėmis raketomis ir šantažo būdu iš galingiausių pasaulio valstybių bando gauti 100 milijonų svarų sterlingų išpirką. Agentas 007 sužino, kad "Vulkanas" kol kas saugiai paslėptas vandenyno dugne, prie vienos Bahamų salos. Netrukus Bondas susipažįsta su nužudyto bombonešio piloto seserimi Domino. Jos padedamas jis pradeda kovą su galinga nusikaltėlių organizacija, kuriai vadovauja klastingasis Emilijus Largas. Filmas laikomas vienu pelningiausių bondiados ir apskritai to laikotarpio nuotykių filmų. Pastatymas, ypač nufilmuoti povandeniniai vaizdai, tais laikais buvo ypatingi.

Apdovanojimai
laimėjo 1 oskarą. 5 laimėjimai & 5 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Nuotykių, Veiksmo, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7
Treileris 8
Treileris 9
Treileris 10
Treileris 11

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt