The Spy Who Loved Me
Metai
1977
Trukmė
2h. 5min.
ilgas
Režisierius
Lewis Gilbert
Aktoriai
Šalis
United Kingdom
Amžiaus cenzas
N-7

Filmas: Šnipas (1977)

The Spy Who Loved Me

Dešimtasis bondiados filmas grįžo prie šaltojo karo realijų. Maskvoje ir Londone kilo baisus sąmyšis: paslaptingai dingo du modernūs britų ir rusų povandeniniai laivai su branduolinėmis raketomis. Tirti šį reikalą Londonas įpareigoja Džeimsą Bondą, o Maskva į pagalbą atsiunčia seksualią KGB majorę Anią Amasovą (vaidina eksbitlo Ringo Starro žmona Barbara Bach). Vienintelis pėdsakas veda į Egiptą, pas žmones, kurie nori parduoti modernų povandeninių laivų sekimo prietaisą. Agentų porą netrukus susieja ne tik darbo santykiai, nukreipti prieš bendrą priešą Strombergą. Pamišėlis Strombergas trokšta pakeisti pasaulio istoriją sukurdamas naują gražų pasaulį po vandeniu. Šiame filme pirmą kartą pasirodo siaubingas milžinas metaliniais dantimis – Nasrai. Su juo susikauti Bondui teks dar ne kartą... Filmo biudžetas – 14 milijonų dolerių. Filmuota Kanadoje, Egipte, Japonijoje, Šveicarijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Bahamose ir Maltoje.

Apdovanojimai
nominuotas 3 oskarams. 3 laimėjimai & 11 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Nuotykių, Veiksmo, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt