Eltern Allein Zu Haus: Frau Busche
Metai
2017
Režisierius
Josh Broecker
Aktoriai
Šalis
Germany

Tėvai Vieni Namuose. Ponia Bušė (2017)

Eltern Allein Zu Haus: Frau Busche

Kai psichoterapeutės Katrin Bušės sūnus išvyksta studijuoti į Kopenhagą, ji nusprendžia visą dėmesį skirti savo darbo kabinetui. Deja, įvairūs nenumatyti įvykiai sujaukia jos planus. Kyla sunkumų asmeniniame gyvenime. Buvęs jos vyras Danielius reikalauja grąžinti namą, kuris buvo jai paliktas, kad galėtų auginti sūnų. Moteris taip pat turi globoti neįgalų tėvą. Staiga grįžta ir sūnus Erikas su netikėtomis naujienomis. Visi šie įvykiai tampa išbandymu Katrin santykiams su naujuoju partneriu.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, TV Filmas, Komedija, Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt