Crashing Through The Snow
Metai
2020
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Rich Newey
Aktoriai
Šalis
Canada

Mums Nebaisi Net Sniego Audra (2020)

Crashing Through The Snow

Išsiskyrę po daugelio metų santuokos Megė ir Džefas bendrauja draugiškai. Pagarbūs abipusiai santykiai padeda ir dukrų auklėjime. Dvylikametė Mija ir paauglystės neramumus išgyvenanti Sofija yra užtikrintos, kad tikrai nestokos tėvų meilės. Net po išsiskyrimo jie kasmet Kalėdų šventes sutikdavo drauge. Tačiau šiais metais viskas pasikeičia, nes Džefas pasikviečia dukreles švęsti Kalėdas Aspene drauge su nauja savo širdies dama Keite. Keitė yra tiesiog tobula ir labai patinka Mijai. Megė liūdi, kad visos ilgus metus puoselėtos tradicijos bus pamirštos, o ji viena švęs Kalėdas namuose, apsikabinusi karštos arbatos puodelį. Galbūt nujausdama, kad mažylės ilgėsis mamos, Keitė pakviečia drauge vykti ir Megę. Atvykusi į didingą dvarą Megė negali atsitokėti. Ji net nenutuokė, kad Keitė yra kilusi iš pasakiškai turtingos šeimos. Nuostabą greitai nuveja nepasitenkinimas, nes Keitė kopijuoja visas Kalėdines veiklas, kurias Megė su dukromis atlikdavo metai iš metų. Megė jaučiasi nereikalinga ir atstumta. Bet viskas pasikeičia, kai pasirodo Keitės brolis Semas. Ilgus metus gyvenantis Tokijuje ir dirbantis virėju restorane vyrukas savo šeimoje yra laikomas keistuoliu. Tačiau Semas iš karto pamato, kad Megei reikalinga pagalba. Kaip jis padės Megei susigrąžinti dukrelių dėmesį? Ar mainais paprašyta paslauga nepasirodys per didelė?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Komedija, Šeimai, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt