Falling In Love At Christmas
Metai
2021
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Sharon Lewis
Aktoriai
Šalis
Canada

Įsimylėti Per Kalėdas (2021)

Falling In Love At Christmas

Kalėdinio vakarėlio metu Miranda dėvi ponios Kalėdų senelio žmonos kostiumą. Ji bendrauja ir flirtuoja su šauniu vyruku Paulu, pasipuošusiu Kalėdų senelio rūbais. Nespėję artimiau susipažinti jaunuoliai išsiskiria. Bet visai netrukus jų keliai vėl susiduria. Tik nelaimėliai net nenutuokia, kad jau yra bendravę gyvai. Miranda ir Paulas kuria mobiliąsias programėles. Jie yra tikrų tikriausi konkurentai ir nemėgsta vienas kito. Negana to, abiejų bendroves įsigyja įmonių grupė ir jie tampa bendradarbiais. Ar ilgai truks, kol Miranda supras, kad žavusis Kalėdų senelis buvo ne kas kitas, o Paulas? Ar Paulas pripažins, kad Mirandos dovanų paieškos programėlė turi puikių algoritmų?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Komedija, Romantinis, Šeimai

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt