The Christmas High Note
Metai
2020
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Brian Skiba
Aktoriai
Šalis
United States of America

Aukščiausia Kalėdų Nata (2020)

The Christmas High Note

Reičelė ilgisi toli gyvenančio vaikino Bredo ir ketina praleisti didžiausias metų šventes viena. Moteris miestelio vaikus moko muzikos ir pamokų metų susipažįsta su devynerių metų Sofija. Mergaitei niekaip nepavyksta išdainuoti aukštų natų giedant Kalėdų giesmę. Reičelė nedvejodama pasiūlo savo pagalbą. Ji padės Sofijai tobulai pasiruošti dainavimo konkursui, kuris vyks metų pabaigoje. Sofijos tėtis Maiklas yra labai dėkingas Reičelei ir kasdien vis labiau žavisi dukros mokytoja. Bet viską supainioja ir vėl pasirodęs, seniai matytas Reičelės vaikinas Brajanas.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt