You're Bacon Me Crazy
Metai
2020
Trukmė
1h. 28min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Allan Harmon
Aktoriai
Šalis
Canada,United States of America

Tu Vedi Mane Iš Proto (2020)

You're Bacon Me Crazy

Maisto furgono savininkė Kleo gali didžiuotis, kad jos gaminami itališki sumuštiniai yra nepaprastai populiarūs visame Portlande. Padedama dukterėčios Tesos, mergina darbuojasi nuo ryto iki vakaro ir džiugina miestelėnus gardžiais užkandžiais. Bet netrukus šalimais įsikuria konkuruojantis maistą ant ratų gaminantis virtuvės šefas. Kitoje gatvės pusėje maistą furgone gaminantis Geibas pervilioja jos klientus. Kleo negali patikėti, kad jos sumuštiniai gali ir nelaimėti artėjančio konkurso! Mergina susipažįsta su Geibu ir drauge pradeda kelionę geriausio recepto link. Galiausiai ji supranta, kad laimėti tikrai gali, jei gamindama pridės svarbiausią ingredientą – meilę.

Apdovanojimai
3 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, TV Filmas

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt