Mix Up In The Mediterranean
Metai
2021
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jonathan Wright
Aktoriai
Šalis
Canada

Sumaištis Viduržemio Jūroje (2021)

Mix Up In The Mediterranean

Džošas ir Džiulijanas – broliai dvyniai. Abu jie verda aistra maisto gaminimui. Džošas maistą gamina iš tėvų paveldėtoje užkandinėje, gimtajame Jukatato miestelyje, Aliaskoje. Džiulijanas – garsus, maisto kritikų vertinamas didmiesčio restorano šefas. Nelaimingo atsitikimo metu Džiulijanas susižeidžia, o tai reiškia, kad nebegalės dalyvauti ilgai lauktame pasauliniame kulinarijos konkurse. Praleidęs toki konkursą jis smarkiai pakenktų savo, kaip geriausio virtuvės šefo, reputacijai. Ir čia į pagalbą atskuba jo brolis Džošas. Jis pasisiūlo konkurse dalyvauti vietoj Džiulijano. Gudrus planas pradeda braškėti, kai tarp Džošo ir renginio organizatorės Megės užsimezga abipusė simpatija. Melas gali paaiškėti bet kurią akimirką, nes visi žino, kad Džiulijanas yra laimingai vedęs mylimą vyrą Henrį ir nejaučia jokio potraukio moterims. Kaip dvyniai išsisuks iš savo pačių melo pinklių?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt