A View To A Kill
Metai
1985
Trukmė
2h. 11min.
ilgas
Režisierius
John Glen
Aktoriai
Šalis
United Kingdom

Žvilgsnis į žmogžudystę (1985)

A View To A Kill

Šiame filme Džeimsas Bondas susikauna su inteligentišku išsilavinusiu piktadariu milijonieriumi Maksu Zorinu. Šis trokšta sunaikinti San Fransisko Silicio slėnį, kuriame vykdomi slapčiausi JAV moksliniai eksperimentai. Zorinui talkina juodaodė bestija, kuri valdo visus įmanomus ginklus ir puikiai naudoja kumščius. Filmo veiksmas prasideda Rusijos šiaurėje, kur Bondą išgelbsti slaptųjų tarnybų agentė Kimberli Džons. Paskui persikelia į Paryžių, kur ant Eifelio bokšto Bondą vaikosi Zorino pagalbininkė, o finalinė scena – paskutinė Bondo kova su Zorinu – vyksta ant garsiojo San Fransisko Aukso Vartų tilto. Tai septintas ir paskutinis filmas, kuriame Bondą vaidino Rogeris Moore. Besifilmuodamas jis atšventė 57-ą gimtadienį ir tapo seniausiu Bondo atlikėju. "Žvilgsnis į žmogžudystę" filmuotas Islandijoje, Šveicarijoje, Didžiojoje Britanijoje, JAV, Prancūzijoje. Filmavimo darbai prasidėjo vėliau, nes įvyko pirmasis studijos "Pinewood" gaisras. Atstatyta ji buvo po keturių mėnesių.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Nuotykių, Veiksmo, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt