Loving Christmas
Metai
2021
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Michelle Ouellet
Aktoriai
Šalis
Canada

Filmas: Įsimylėję Kalėdas (2021)

Loving Christmas

Ešlė savo gimtame miestelyje visada buvo tituluojama Kalėdų karaliene . Mergina dievina Kalėdas ir viską, kas su jomis susiję. Ji negaili jėgų gamindama rankų darbo dekoracijas, organizuoja kasmetinį kalėdinį mezginių konkursą, kepa nepriekaištingus šventinius saldumynus. Bet vieną dieną į miestelį atvyksta gražus nepažįstamasis, kuris ne ką mažiau dievina Kalėdas. Benas neabejotinai pralenkia Ešlę kai kuriose srityse ir tai kelia Ešlei nerimą. Ar gali būti, kad šis vyrukas, kuris pametęs galvą dėl Kalėdų, perims Kalėdų karaliaus karūną? Visa laimė, kad konkurencija neperauga į karą. Ešlė ir Benas suremia pečius ir drauge kuria Kalėdinę dvasią. Ar ši aistra Kalėdoms neperaugs į abipusę simpatiją?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Komedija, Romantinis, Šeimai

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt