A Christmas To Savour
Metai
2021
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jessica Harmon
Aktoriai
Šalis
Canada

Filmas: Kalėdų Receptai (2021)

A Christmas To Savour

Virtuvės šefė ir restorano bendrasavininkė Skarletė dievina savo darbą. Ji gamina unikalius, neįtikėtino skonio patiekalus, tačiau įmantrūs skoniai netinka tradicinėms metų šventėms. Juk per Kalėdas visi ieško kažko puikiai žinomo, kas primintų vaikystę ir jaukias šventes tėvų namuose. Geriausia Skarletės draugė nuperka jai bilietą į šventinius maisto gaminimo kursus. Galbūt juose mergina išmoks tradicinių, visiems priimtinų receptų? Į kalnų trobelę atvyksta ir žavus, konkuruojančio restorano šefas. Nuotykiai prasideda ir tik po jų paaiškės, ką atnešė šios Kalėdos Skarletei. Ar mergina ras įkvėpimą gaminti tradicinius šventinius patiekalus?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Komedija, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt